Poszerzona tematyka, intuicyjny interfejs, jeszcze lepsza efektywność przekazu - nowa odsłona serwisu propertynews.pl

Katowice, 14 września 2022 r.

Zmieniające się oczekiwania czytelników oraz chęć dotarcia do nowych grup odbiorców zadecydowały o tym, że twórcy PropertyNews.pl – portalu Grupy PTWP – przygotowali jego aktualizację. Nowa odsłona strony funkcjonuje z poszerzonym zakresem tematycznym, dodatkowymi funkcjami oraz zmienioną strukturą.

Propertynews.pl to największy, kompleksowy serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, stworzony z myślą o czytelnikach działających w branży – szefach i menedżerach firm deweloperskich, inwestorach, właścicielach i zarządcach nieruchomości i wielu innych. Gromadzi informacje dotyczące aktualnych trendów i zmian zachodzących w różnych sektorach rynku. Portal ma również Strefę Premium, która umożliwia abonentom nieograniczony dostęp do archiwalnych, unikatowych treści i dodatkowych alertów propertynews.pl.

– Obecnie PropertyNews.pl jest liderem na rynku serwisów informacyjnych o branży nieruchomości komercyjnych. Jako nasz kolejny cel obraliśmy sobie stanie się portalem pierwszego wyboru dla biznesu, szukającego informacji o nieruchomościach mieszkaniowych oraz komercyjnych na sprzedaż – mówi Robert Posytek, redaktor naczelny propertynews.pl.

W związku ze zmieniającymi się potrzebami, zakres tematyczny nowej wersji portalu został poszerzony o rynek nieruchomości mieszkaniowych.  Dodatkowo, reagując na ewoluujące trendy w sektorze, utworzono cykl serwisów specjalnych. To za ich pośrednictwem przekazywane są informacje i porady, które mają pomóc sprostać wyzwaniom, z jakimi obecnie mierzy się branża. Najnowszy dotyczy ESG i przedstawia strategie ESG największych firm z sektora.

 Kilkadziesiąt informacji przygotowywanych każdego dnia przez zespół dziennikarzy dotyczy najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości. Poszerzona tematyka i zmiana layoutu pozwolą naszym odbiorcom na efektywniejsze korzystanie z serwisu – dodaje Małgorzata Burzec-Lewandowska, z-ca redaktora naczelnego propertynews.pl.

Intuicyjny interfejs i zmiany w strukturze to jednak nie wszystko. W serwisie pojawiła się nowa zakładka – propertystock.pl, umożliwiająca wyszukiwanie nieruchomości komercyjnych na sprzedaż. Różnice dostrzec można także w formule newslettera, który codziennie dociera do prawie 16,5 tys. osób z branży nieruchomości.

Wciąż powiększające się grono odbiorców portalu propertynews.pl obecnie sięga 250 tys. użytkowników miesięcznie. Rośnie również liczba użytkowników social mediów, we wrześniu br. profile portalu śledziło blisko 26 tys. osób.

Portal Property News to część Grupy PTWP, specjalizującej się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji, obejmujących wydawanie magazynów prasowych, specjalistycznych portali internetowych, a także organizację konferencji i kongresów.

Zapraszamy do odwiedzenia https://www.propertynews.pl/

Dodatkowe informacje:

Marta Dobrzańska, Imago Public Relations | T. 32 608 29 85 | M. 609 808 120

E. marta.dobrzanska@imagopr.pl

Informacje dodatkowe

Galeria zdjęć