Więcej dla biznesu w branży HoReCa – nowa odsłona serwisu horecatrends.pl

Katowice, 23 stycznia 2023 r.

Nowy rok, nowa odsłona – autorski portal Grupy PTWP – horecatrends.pl odświeżył swoją stronę, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań swoich użytkowników. Dodatkowa zakładka – HoReCa b2b to odpowiedź portalu na zmieniające się potrzeby rynku. Poszerzenie witryny o tematykę ściśle biznesową pozwoli dostarczyć zainteresowanym kanałem HoReCa jeszcze bardziej specjalistyczną wiedzę.

Horecatrends.pl to nowoczesny portal skierowany do przedstawicieli branży spożywczej i HoReCa, który prócz pozyskiwania wiedzy i aktualności, stanowi również przestrzeń do wymiany opinii i własnych doświadczeń. Nadrzędnym priorytetem portalu jest jego ciągły rozwój, dlatego regularnie wprowadza się w nim zmiany mające na celu dostosowanie treści do zmieniających się potrzeb rynku. Już teraz można skorzystać z kolejnego ulepszenia wprowadzonego do serwisu – zakładki tematycznej HoReCa b2b. Zarządzanie biznesem, finanse, technologia i wyposażenie, porady prawne, sprzęt i produkty dla HoReCa to dziedziny, o jakie poszerzyła się tematyka odświeżonej wersji horecatrends.pl.

Horecatrends.pl to profesjonalny serwis skierowany do twórców, inwestorów, dostawców, pasjonatów i użytkowników sektora HoReCa. Obok treści, które realizowaliśmy dotychczas – rozmów z największymi i najlepszymi restauratorami oraz hotelarzami, komentarzami ekspertów rynkowych z newsami biznesowymi i smaczkami lifestyle’owymi, portal poszerzył się nowy dział – Horeca b2b. Swoją uwagę skupimy tutaj na profesjonalnych treściach skierowanych do biznesu, dotyczących tego, jak budować, prowadzić, rozwijać i skalować biznes HoReCa – mówi Magdalena Brzózka, redaktor prowadząca horecatrends.pl. – Nie zabraknie również niezwykle istotnych informacji z zakresu wyposażenia lokalu, współpracy z dostawcami oraz tych związanych z wyzwaniami finansowymi, kosztowymi czy legislacyjnymi. Dla czytelników i z czytelnikami będziemy tworzyć swoiste kompendium wiedzy dla HoReCa – dodaje.

Ponadto w 2023 r. zostanie zwiększony nacisk na treści związane stricte z prowadzeniem lokalu z działalnością restauracyjną lub hotelową – jak wybrać odpowiedni lokal pod restaurację lub hotel? Jak najlepiej go wyposażyć? Jak nim zarządzać? W jaki sposób budować relację z klientami? Co zrobić, żeby efektywnie promować swoją markę i usługi? Jak liczyć food cost i rozsądnie zarządzać finansami? Odpowiedzi na te pytania oraz porcję innych, rzetelnych informacji z branży będzie można znaleźć w nowszej wersji serwisu horecatrends.pl. Dzięki tym zmianom portal stanie się bardziej atrakcyjny dla użytkowników biznesowych.

Horecatrends.pl jest skierowany do restauratorów, hotelarzy, menadżerów, osób zarządzających, odpowiedzialnych za projektowanie, rozwój i marketing firm związanych z branżą HoReCa. Serwis przeznaczony jest również dla szefów kuchni, dostawców oraz doradców i inwestorów HoReCa.

Więcej informacji na www.horecatrends.pl.

Informacje dodatkowe