Twoje konto

Kariera

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca czasopism, jak i ponad 20 portali branżowych oraz PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

Grupa PTWP jest otwarta na współpracę z ambitnymi i dynamicznymi osobami, które chcą włączyć się w tworzenie ciekawych przedsięwzięć w obszarze zintegrowanej komunikacji w następujących działach:

Zatrudnionym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników, pakiet szkoleń, przyjazne środowisko pracy w biurze w Katowicach lub Warszawie.