Portal gospodarczy wnp.pl

Portal gospodarczy wnp.pl specjalizuje się w dostarczaniu wiadomości o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz trendach i zmianach zachodzących w gospodarce. Każdego dnia przynosi dziesiątki rzetelnych i kompleksowych informacji, wzbogaconych atrakcyjnym materiałem fotograficznym.

Portal wnp.pl odwiedzają menedżerowie zarządzający przedsiębiorstwami przemysłowymi i produkcyjnymi, a także wysokiej klasy specjaliści, poszukujący informacji związanych z energetyką, hutnictwem, górnictwem, transportem, przemysłem naftowo-chemicznym, branżą IT oraz finansami. Istotną grupę naszych użytkowników stanowią również studenci uczelni technicznych i ekonomicznych. Osoby te traktują wnp.pl jako źródło najświeższych informacji potrzebnych do codziennej pracy.

Obok wiarygodnych, na bieżąco aktualizowanych wiadomości naszym użytkownikom dostarczamy wiele innych atrakcyjnych treści: 24 serwisy specjalistyczne, materiały wideo, cykl „Kto jest kim” prezentujący kluczowe zmiany kadrowe w gospodarce, tysiące ofert pracy i szkoleń, narzędzia ułatwiające poszukiwanie pracy, rozbudowany serwis z notowaniami kluczowych walorów na rynkach giełdowych i surowcowych, branżowy katalog firm, przetargi, oferty nieruchomości komercyjnych oraz wierzytelności.

W portalu wnp.pl są również publikowane problemowe analizy, raporty, rankingi, artykuły oraz opinie i komentarze pozyskiwane od czołowych specjalistów. Systematycznie wzbogacamy zawartość naszych serwisów, czyniąc portal wnp.pl największym i najdynamiczniej rozwijającym się portalem o tematyce gospodarczej i przemysłowej w Polsce.

Użytkownicy, wśród których nie brakuje przedstawicieli innych mediów i agencji prasowych regularnie cytujących nasze materiały, traktują portal wnp.pl jako wiarygodne źródło informacji. Równocześnie przejrzysta i uporządkowana struktura pozwala na łatwe i szybkie odnalezienie potrzebnych danych.