Twoje konto

Profil Grupy

Grupa PTWP działa na rynku od 1995 r. Akcje Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. zostały wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect na podstawie uchwały nr 410/2013 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 18 kwietnia 2013 r. 

Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących budowę i wydawanie specjalistycznych portali biznesowych, zarządzanie obiektami, a także organizację kongresów, konferencji i innych wydarzeń.

Jest wydawcą portali biznesowych, m.in. wnp.pl, farmer.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, propertynews.pl, propertydesign.pl, portalsamorzadowy.pl, oraz organizatorem spotkań biznesowych i konferencji, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Cechą charakterystyczną Grupy PTWP jest praca z wymagającymi grupami docelowymi - przedstawicielami kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla, liderami opinii, przedstawicielami władz państwowych i samorządowych. Przykładowo blisko 70 proc. czytelników stanowią osoby zajmujące stanowiska w ścisłym zarządzie firm i podejmujące na co dzień strategiczne decyzje. Wiemy, jak docierać z precyzyjnym przekazem do najbardziej pożądanych przez reklamodawców grup użytkowników.

Każdego miesiąca około 20 milionów unikalnych użytkowników odwiedza wydawane przez Grupę PTWP serwisy internetowe, a ponad 280 tysięcy osób subskrybuje branżowe newslettery. W imprezach i szkoleniach organizowanych przez PTWP każdego roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

Grupa PTWP zarządza obiektami: Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Każdego roku w kilkuset wydarzeniach organizowanych w MCK i Spodku udział bierze ponad milion osób.