Twoje konto

Profil Grupy

Grupa PTWP działa na rynku od 1995 r.

Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych i specjalistycznych publikacji, budowę i zarządzanie portalami internetowymi, a także organizację kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych oraz szkoleń.

Jest wydawcą Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł, miesięcznika Farmer, czasopism Rynek Zdrowia i Rynek Spożywczy, specjalistycznych portali biznesowych, m.in. wnp.pl, farmer.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, propertynews.pl, propertydesign.pl, portalsamorzadowy.pl, oraz organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Cechą charakterystyczną Grupy PTWP jest praca z wymagającymi grupami docelowymi - przedstawicielami kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla, liderami opinii, przedstawicielami władz państwowych i samorządowych. Przykładowo blisko 70 proc. czytelników stanowią osoby zajmujące stanowiska w ścisłym zarządzie firm i podejmujące na co dzień strategiczne decyzje. Wiemy, jak docierać z precyzyjnym przekazem do najbardziej pożądanych przez reklamodawców grup użytkowników.

Każdego miesiąca ponad 15,4 milionów użytkowników odwiedza wydawane przez Grupę PTWP serwisy internetowe, a ponad 280 tysięcy osób subskrybuje branżowe newslettery. W imprezach i szkoleniach organizowanych przez PTWP każdego roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób.