Twoje konto

Obiekty

PTWP Event Center

Do Grupy PTWP należy spółka będąca operatorem Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i Spodka. PTWP Event Center odpowiada za zarządzanie obiektami od maja 2016 r. 
MCK i Spodek są w stanie pomieścić w jednym miejscu i czasie 25 000 osób, połączone ze sobą tworzą przestrzeń dla wydarzeń biznesowych, rozrywkowych i sportowych. 

Hala Widowiskowo-Sportowa Spodek
Spodek to obiekt z bogatą historią wydarzeń rozrywkowych, sportowych i wystawienniczych. Oddany do użytku w 1971 roku, wpisał się na stałe w krajobraz Katowic i stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon architektury w Polsce. Od 45 lat gości wielkie wydarzenia, koncerty, imprezy sportowe i wystawiennicze. Trybuny Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek mieszczą 11 000 osób, kompleks zawiera m.in. lodowisko, basen, salę gimnastyczną oraz hotel.

Spodek, wraz z sąsiadującym Międzynarodowym Centrum Kongresowym, stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju.

Zapraszamy do odwiedzenia:

www.spodekkatowice.pl
www.facebook.com/halaspodek
www.instagram.com/spodekkatowice 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (MCK) to nowoczesny, oddany do użytku w 2015 roku, obiekt łączący funkcje: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową.

MCK, z charakterystycznym dachem pokrytym trawą i tworzącym zieloną dolinę – popularne miejsce spotkań mieszkańców regionu – przeznaczony jest dla 15 000 użytkowników. Posiada halę wielofunkcyjną o powierzchni ponad 8 000 metrów kwadratowych, salę audytoryjną dla 600 osób oraz 26 sal konferencyjnych na 34 000 metrów kwadratowych.

Zapraszamy do odwiedzenia:

www.mckkatowice.pl
www.facebook.com/mckkatowice
www.instagram.com/mckkatowice/