PropertyNews.pl

Ekskluzywne, rzetelne i kompleksowe informacje z polskiego rynku nieruchomości komercyjnych, wyszukiwarka nieruchomości czy unikalna RetailMapa to tylko niektóre z elementów tworzących portal propertynews.pl.

Portal jest skierowany do menedżerów firm deweloperskich, inwestorów i właścicieli nieruchomości. Adresatami są również zarządzający sieciami handlowymi, właściciele, dyrektorzy i menedżerowie sieci hotelowych, najemcy powierzchni, analitycy i firmy doradcze, a także architekci i projektanci oraz władze samorządowe.

Propertynews.pl to źródło informacji o aktualnych trendach i zmianach zachodzących w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Cechą wyróżniającą portal propertynews.pl są mapy inwestycyjne obejmujące kilka kategorii projektów z całej Polski:

  • RetailMap - unikalne narzędzie informacji biznesowej o rynku centrów handlowych w Polsce (ponad 300 lokalizacji) i platforma wymiany doświadczeń pomiędzy zarządcami/właścicielami centrów handlowych a najemcami tych obiektów. Korzystając z wirtualnej mapy centrów handlowych można łatwo zlokalizować dany obiekt, sprawdzić jego położenie względem innych inwestycji oraz zapoznać się ze szczegółami realizacji projektu. RetailMapa dostarcza również informacji o otoczeniu rynkowym, kondycji gospodarczej regionów i miast.
  • WarehousesMap - unikalne narzędzie zawierające dane o największych istniejących, realizowanych i planowanych inwestycjach magazynowo-logistycznych w Polsce. Za pomocą mapy można odnaleźć daną inwestycję w wybranym województwie i mieście oraz sprawdzić m.in.: dokładną lokalizację nieruchomości, dostępne wolne powierzchnie, wielkość magazynu, szczegóły techniczne. Dane uzupełniają galerie zdjęć oraz wirtualne panoramy.

W portalu propertynews.pl znaleźć również można wyszukiwarkę nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż i wynajem.

Portal propertynews.pl jest dostępny równolegle w polskiej i angielskiej wersji językowej.