Twoje konto

PortalSpożywczy.pl

Bogate i unikalne źródło informacji dla branży żywnościowej oraz jej instytucjonalnego i rynkowego otoczenia. Prezentuje najświeższe informacje o tym, co dzieje się w sektorze spożywczym i handlu produktami żywnościowymi.

Głównym odbiorcą serwisu jest kadra zarządzająca wysokiego i średniego szczebla, właściciele firm, przedstawiciele organizacji branżowych i sektorowych, eksperci, specjaliści, dziennikarze, potencjalni inwestorzy – uczestnicy rynku spożywczego.

Celem portalu jest przekazywanie zarówno bieżących informacji o wydarzeniach w branży i jej otoczeniu, jak i publikowanie problemowych analiz, raportów, rankingów, artykułów, a także opinii i komentarzy pozyskiwanych od czołowych specjalistów w tej dziedzinie.

Codziennie dostarcza informacje pomocne w prowadzeniu biznesu i ciekawe dla wszystkich, którzy interesują się branżą spożywczą, stanowiąc platformę wymiany poglądów i opinii na temat całej branży oraz jej poszczególnych sektorów. Jest miejscem prezentacji ludzi związanych z biznesem spożywczym oraz źródłem kontaktów i ciekawostek rynkowych z życia podmiotów tej gałęzi gospodarki.

Obok rynku krajowego prezentuje zjawiska i trendy globalne, charakterystyczne dla europejskiego i światowego rynku żywności.

Kompleksowo podchodzi do poszczególnych branż, grupując najważniejsze informacje, analizy, komentarze i opinie w serwisach tematycznych dedykowanych m.in. branży mięsnej, mleczarskiej, przetwórstwa warzyw i owoców, produkcji napojów, cukierniczej i in.

Od kilku lat w ramach portalu jest rozwijana Strefa Premium obejmująca m.in. dodatkowe, ekskluzywne treści, przekrojowe teksty analityczne, raporty branżowe, pełne archiwum portalu i czasopisma „Rynek Spożywczy”, narzędzia analityczne oraz unikatowe zestawienia i rankingi.

Zapraszamy na stronę PortalSpożywczy.pl