Twoje konto

PropertyDesign.pl

Nowe trendy w projektowaniu i architekturze obiektów komercyjnych, informacje o planach i przebiegu inwestycji, autorach projektów, technologiach, przepisach prawnych, konkursach czy przetargach - Grupa PTWP prezentuje kolejny branżowy portal: PropertyDesign.pl.

Portal jest adresowany przede wszystkim do architektów i projektantów działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, szefów firm deweloperskich, urbanistów, jednostek samorządu odpowiedzialnych za procesy inwestycyjne, a także producentów urządzeń, materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz, inżynierów, technologów budowlanych i wykonawców.

PropertyDesign.pl dostarcza kompleksowych informacji o projektowaniu i architekturze centrów handlowych, biurowców, hoteli, magazynów i przestrzeni publicznych. Portal prezentuje najnowsze rozwiązania i technologie z dziedziny budownictwa i aranżacji wnętrz. PropertyDesign.pl to również sylwetki architektów i projektantów, listy referencji i kontaktów do kluczowych osób z branży, liczne raporty, wywiady, rankingi, fotorelacje i materiały wideo.

Zapraszamy na stronę PropertyDesign.pl