Twoje konto

RynekZdrowia.pl

Codzienny serwis informacyjny skierowany do kadry menedżerskiej szeroko pojętego sektora medycznego oraz lekarzy wszystkich specjalności.

Główna tematyka portalu RynekZdrowia.pl skupia się na nowoczesnych metodach finansowania i zarządzania w sektorze medycznym, a także doniesieniach o najnowszych osiągnięciach medycyny i trendach terapeutycznych.

Na bieżąco informuje o najważniejszych decyzjach dotyczących funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej. Pisze o najnowszych trendach w terapiach poszczególnych chorób. Opisuje i komentuje prawo w ochronie zdrowia, analizując rynek dostawców sektora medycznego oraz systemy ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce i innych krajach. Prezentuje kalendarium najnowszych konferencji, seminariów w obszarze ochrony zdrowia.

RynekZdrowia.pl stanowi prestiżowe forum wymiany poglądów dotyczących organizacji, finansowania i zarządzania medycyną, a także najnowszych trendów terapeutycznych. W dyskusjach uczestniczą menedżerowie branży medycznej, politycy odpowiadający za kształtowanie systemu opieki zdrowotnej, przedstawiciele świata medycyny – lekarze, pracownicy ośrodków akademickich i placówek naukowych - a także dostawcy współpracujący z placówkami, przedstawiciele rynku ubezpieczeniowego, inwestorzy.

Ważnym elementem portalu są serwisy tematyczne dedykowane najważniejszym dziedzinom medycyny - redagowane we współpracy z autorytetami naukowymi, zawierające najnowsze doniesienia kliniczne, informacje o przełomowych terapiach, wywiady branżowe, a także relacje z konferencji i seminariów.

Zapraszamy na stronę RynekZdrowia.pl