Twoje konto

PulsHR.pl

PulsHR.pl to nowoczesny portal skierowany do kadry zarządzającej oraz profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumianą branżą HR, strategiami zarządzania ludźmi i rozwojem kariery. Serwis jest dostępny zarówno w wersji tradycyjnej, jak i mobilnej na smartfony i tablety.

PulsHR.pl jest pierwszym sprofilowanym branżowo serwisem HR. Dzięki współpracy z innymi branżowymi portalami Grupy PTWP dostarcza najświeższych informacji m.in. z sektorów: przemysłowego, zdrowia i medycyny, rynku FMCG, nieruchomości i administracji.

Portal jest miejscem dyskusji i spotkań profesjonalistów, platformą wymiany informacji i opinii, a także bogatą bazą case study. To również centrum wiedzy dla HR-owców, sprofilowane raporty płacowe oraz oferty pracy i szkoleń.

Obok podstawowych działów (strategie, kariera, wynagrodzenia, edukacja i badania) w serwisie znaleźć można giełdę ofert pracy i szkoleń, a także treści analityczne poświęcone m.in. związkom zawodowym, internal PR, zmianom personalnym w przedsiębiorstwach, prawu pracy, IT w HR.

Zapraszamy na stronę PulsHR.pl