Farmer

Redaktor naczelna Farmer.pl

Iwona Dyba
e-mail: iwona.dyba@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 12; +48 795 152 658

Redaktor naczelny miesięcznika "Farmer"

Radosław Iwański
e-mail: radoslaw.iwanski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02; +48 600 413 502

Zastępca Redaktor Naczelnej

Wojciech Konieczny
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06

Sekretarz redakcji

Anna Kamińska
e-mail: anna.kaminska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03

Farmer.pl i media społecznościowe

Helena Kędra
e-mail: helena.kedra@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

Hanna Jarosławska
e-mail: hanna.jaroslawska@farmer.pl

Agrotechnika

Anna Kobus
szefowa działu Agrotechnika
e-mail: anna.kobus@farmer.pl
telefon: +48 508 628 880

Małgorzata Tyszka
e-mail: malgorzata.tyszka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 14

Technika rolnicza

Karol Hołownia
szef działu Technika rolnicza
e-mail: karol.holownia@farmer.pl
telefon: +48 600 489 622

Wojciech Denisiuk
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 795 519 100

Tomasz Kuchta
e-mail: tomasz.kuchta@farmer.pl

Artur Tłustochowicz
e-mail: artur.tlustochowicz@farmer.pl

Bydło i mleko

Łukasz Chmielewski
e-mail: lukasz.chmielewski@farmer.pl
telefon: +48 572 337 968

Anna Troska
e-mail: anna.troska@farmer.pl

Trzoda chlewna

Bartosz Wojtaszczyk
e-mail: bartosz.wojtaszczyk@farmer.pl
telefon: +48 572 294 782

Bez pługa

Michał Wołosowicz
e-mail: michal.wolosowicz@farmer.pl
telefon: +48 512 816 206

Finanse i prawo

Marzena Pokora-Kalinowska
e-mail: marzena.kalinowska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 13, +48 784 588 620

Jacek Kościański
e-mail: jacek.koscianski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 05

Agnieszka Kozłowska
e-mail: agnieszka.kozlowska@farmer.pl

Grzegorz Tomczyk
e-mail: grzegorz.tomczyk@farmer.pl
telefon: +48 515 869 473

Budownictwo

Radosław Zieniewicz
e-mail: radoslaw.zieniewicz@farmer.pl
telefon: +48 572 294 828

Prenumerata i kolportaż

Katarzyna Suchan
e-mail: katarzyna.suchan@ptwp.pl
telefon: +48 (32) 356 76 43, +48 696 402 991

Reklama

Urszula Tarasiuk
Manager czasopisma "Farmer" i portalu farmer.pl
e-mail: urszula.tarasiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 09, +48 600 489 619

Magdalena Twardokęs
Manager sektora rolno-spożywczego
e-mail: magdalena.twardokes@farmer.pl
telefon: +48 (32) 356 76 58, +48 608 291 412

Aleksandra Janik
Manager ds. Klientów Strategicznych
e-mail: aleksandra.janik@farmer.pl
telefon: + 48 (32) 356 76 32, +48 604 289 432

Dane kontaktowe

Atrium Plaza
Aleja Jana Pawła II 29 (4 p.)
00-867 Warszawa
portal@farmer.pl, redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01