Farmer

Redaktor Naczelny

Wojciech Denisiuk
e-mail: wojciech.denisiuk@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 02

Zastępca Redaktora Naczelnego

Wojciech Konieczny
e-mail: wojciech.konieczny@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 06

Redakcja

Iwona Dyba
Sekretarz redakcji
e-mail: iwona.dyba@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 07

Karol Hołownia
e-mail: karol.holownia@farmer.pl

Aleksandra Kopka
e-mail: aleksandra.kopka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

Agnieszka Królak
e-mail: agnieszka.krolak@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 04

Damian Makowski
e-mail: damian.makowski@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 12

Marzena Pokora-Kalinowska
e-mail: marzena.kalinowska@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 13

Małgorzata Tyszka
e-mail: malgorzata.tyszka@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 14

Dane kontaktowe

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
redakcja@farmer.pl
telefon: +48 (22) 550 69 03
fax: +48 (22) 550 69 01

Nowa Polityka Prywatności i klauzule informacyjne

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP ON-LINE Sp. z o.o.