Rynek Zdrowia

REDAKTOR NACZELNY

Wojciech Kuta
wojciech.kuta@rynekzdrowia.pl

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Piotr Wróbel
piotr.wrobel@rynekzdrowia.pl

ZESPÓŁ

Anna Kaczmarek
anna.kaczmarek@rynekzdrowia.pl

Iwona Bączek
iwona.baczek@rynekzdrowia.pl

Katarzyna Lisowska
katarzyna.lisowska@rynekzdrowia.pl

Ryszard Rotaub
ryszard.rotaub@rynekzdrowia.pl

Marzena Sygut-Mirek
marzena.sygut@rynekzdrowia.pl

Luiza Jakubiak
luiza.jakubiak@rynekzdrowia.pl

Jacek Janik
jacek.janik@rynekzdrowia.pl

Daniel Kuropaś
daniel.kuropas@rynekzdrowia.pl

Katarzyna Rożko
katarzyna.rozko@rynekzdrowia.pl

SEKRETARIAT REDAKCJI

Agnieszka Kołodziej
telefon: +48 (32) 209 10 43
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: agnieszka.kolodziej@rynekzdrowia.pl

DANE TELEADRESOWE

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

telefon/fax: +48 (32) 209 10 42
e-mail: redakcja@rynekzdrowia.pl

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 10,
fax +48 (22) 550 69 01

Nowa Polityka Prywatności i klauzule informacyjne

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP ON-LINE Sp. z o.o.