Twoje konto

Kariera

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym oraz organizacji kongresów i konferencji, w tym największego wydarzenia gospodarczego w Europie Centralnej - Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress – EEC). W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca ponad 20 portali branżowych. Obecnie Grupa koncentruje się na wdrożeniu transformacji cyfrowej oraz rozwoju nowych produktów i usług online.

Grupa PTWP poszukuje osoby na stanowisko:

Redaktor Naczelny i/lub Dyrektor wydawniczy sektora

Lokalizacja: Katowice i/lub Warszawa

OPIS STANOWISKA:

WYMAGANIA:

OFERUJEMY

W przypadku zainteresowania zatrudnieniem na powyższym stanowisku, prosimy o przesłanie mailem aplikacji (CV). W tytule wiadomości mailowej proszę wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja. Wysłany mail stanowi jednocześnie wniosek kandydata o wykorzystanie zawartych w niej danych w procesie rekrutacji. Aplikację prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ptwp.pl do dnia 15 maja 2024 roku. Aplikacje bez nazwy stanowiska w e-mailu nie będą rozpatrywane.

Dane osobowe przesłane w dokumentach aplikacyjnych będziemy przetwarzać wyłącznie w zakresie wynikającym z art. 22 (1) Kodeksu pracy, niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji lub dokonania innych czynności przed zawarciem ewentualnej umowy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zostaną podane także dane nie wynikające z art. 22(1) Kodeksu pracy lub jeśli możemy korzystać z tych dokumentów także w procesach rekrutacji prowadzonych przez inne spółki z naszej grupy kapitałowej, prosimy o dodanie w dokumentach aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli np.: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, także tych nie wynikających z art. 22 (1) Kodeksu pracy, w procesach rekrutacji prowadzonych przez ogłoszeniodawcę oraz przez inne spółki z jego grupy kapitałowej (Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A., PTWP-ONLINE Sp. z o.o. oraz PTWP Event Center Sp. z o.o.). Zgoda wyrażona jest do czasu jej odwołania.

W każdej chwili można wycofać udzielone zgody, zgłosić uwagi, zastrzeżenia lub inne wnioski dotyczące przetwarzania przez nas danych osobowych pod adresem odo@ptwp.pl.